VitaCig ® Kamasutra


VitaCig ® Kámasútra je jednorazový inhalátor s príchuťou jablka, škorice a jazmínu. Zloženie je obohatené o prírodné rastlinné výťažky, ktoré zvyšujú libido u žien i mužov. Jedným z týchto výťažkov je práve jazmínový extrakt a olej YlangYlang. Obe tieto látky sú používané v Ázii už stovky rokov ako afrodiziakum. Aby bol výsledný zážitok čo najlepšie, je inhalátor okorenený o škoricu a muškátový oriešok. O tomto korenie je známe, že prehrieva organizmus, zvyšujú citlivosť a chuť k jedlu i milovanie. V neposlednom rade nájdete vo inhalátora aminokyselinu L-Arginín, ktorá je dôležitá pre správnu funkciu sexuálneho libida.

VitaCig ® Kamasutra


Zloženie VitaCig ® Kámasútra
Jazmínový extrakt, YlangYlang olej, olej z kakaovej kôry, škorica, muškátový olej, jablkový extrakt, MaxVG, destilovaná voda.
● Jazmínový extrakt: 30 mg - Zvyšuje vzrušenie, bdelosti a sexuálnu túžbu.
● Koenzým Q10: 1500 ug - Dodáva energiu bunkám a pôsobí proti starnutiu
● L- Arginín: 1000 ug - Prispieva k budovaniu svalov a správnej funkcii libida
● Olej z kakaovej kôry: 8000 ug - Bohatý zdroj vitamínov a minerálov
● Muškátový olej: 3000 ug - Afrodiziakálne bylina zvyšujúce citlivosť libida
● Vitamíny B12: - Dôležitý pre metabolické procesy a tvorbu červených krviniek
● Vitamín C: 1500 ug - Podporuje imunitný systém a tvorbu kolagénu
● Vitamín D: - Pre reguláciu vápnika a fosforu v tele
● Vitamín E: - Spomaľuje starnutie buniek a pôsobí proti oxidačnému stresu
● YlangYlang olej: 8000 ug - Prispieva k emočnej a duševnej rovnováhe

Dávkovanie Inhalátor obsahuje až 500 potiahnutí (v závislosti na sile ťahu). Používať ju môžete kedykoľvek behom dňa. Pokiaľ sa u vás prejavia vedľajšie účinky, prestaňte prípravok používať a svoj stav radšej konzultujte s lekárom. vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávané liečiva, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, niesú určené k liečbe alebo prevencii akejkoľvek chorobe či stavu. Slúži len ako podporný doplnok. Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90 % prírodným rastlinným glycerínom a z 10 % propylenglykolem. Ten môže byť v tekutom stave pri prehltnutí jedovatý, preto pri používaní dbajte o opatrnosť a overte, že náplň z inhalátoru nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ich nemali tehotné a dojčiace ženy.